edge
 
Bahasa: melayuenglish    Saiz Huruf: reduce reset font increase rssrss
edge
   

Direktori Warga Kerja

PEJABAT PENGARAH
     
HAJI AZMI BIN HAJI BUJANG azmihb@yayasansarawak.org.my
Pengarah +6082 441686 samb. 302
+6082 440035
     
Hajah Hamsiah binti Haji Mustajir hamsiah@yayasansarawak.org.my
Setiausaha Pejabat Pengarah +6082 441686 samb. 303
+6082 440035
     
Mahathir bin Mohammad mahathir@yayasansarawak.org.my
Pegawai Khas Pengarah +6082 441686 samb. 302
+6082 440035
     
PEJABAT TIMBALAN PENGARAH
     
MERSAL BIN ABANG ROSLI mersal@yayasansarawak.org.my
Timbalan Pengarah  +6082 441686 samb. 307
Khidmat Korporat dan Kewangan +6082 440035
     
ELLEN @ MANIUM ANAK ENGANG ellen@yayasansarawak.org.my
Timbalan Pengarah  +6082 441686 samb. 308
Khidmat Bantuan Pendidikan +6082 440035
     
Marini binti Bujang marini@yayasansarawak.org.my
Setiausaha Pejabat Timbalan Pengarah +6082 441686 samb. 305
Khidmat Korporat dan Kewangan +6082 440035
     
Carolina Natalia anak Niyed carolina@yayasansarawak.org.my
Pembantu Setiausaha Pejabat  +6082 441686 samb. 306
Khidmat Bantuan Pendidikan +6082 440035
   
PEJABAT KETUA PENOLONG PENGARAH
     
MOHAMAD ADZLIE BIN IBRAHIM adzlie@yayasansarawak.org.my
Ketua Penolong Pengarah  +6082 441686 samb. 312
Bahagian Pembangunan Organisasi, Strategi, Hartanah dan Pelaburan +6082 440035
     
SURYANI BINTI ABDUL HAMID suryani@yayasansarawak.org.my
Ketua Penolong Pengarah  +6082 441686 samb. 311
Bahagian Khidmat Korporat, Operasi dan Pentadbiran +6082 440035
     
ZAMAHARI BIN HAJI SAIDI zamahari@yayasansarawak.org.my
Ketua Penolong Pengarah  +6082 441686 samb. 310
Bahagian Biasiswa +6082 440035
     
SEKSYEN BIASISWA PENDIDIKAN
     
RATNASARI BINTI MANSOR ratna@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 105
+6082 440023
     
Muhammad Azranee bin Sapian azranee@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 168
+6082 440023
     
Denner anak Ata denner@yayasansarawak.org.my
Pegawai Khidmat Pelanggan (P/O) +6082 441686 samb. 169
+6082 440023
     
Diyana binti Suni diyana@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 160
+6082 440023
     
Nur Syafiqah binti Mohammad Razali nursyafiqah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 168
+6082 440023
     
Dayang Effa Fazira binti Awang Yakub dayangeffafazira@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 174
  +6082 440023
     
SEKSYEN PEMBIAYAAN PENDIDIKAN
     
YANTISKA BIN MAHMUD yantiska@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 101
+6082 440023
     
Nur Akmarina binti Mohamad Ali nurakmarina@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir  +6082 441686 samb. 106
+6082 440023
     
Nola anak Jimat nola@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 112
+6082 440023
     
Mohamad Nizam bin Sibo mohamadnizam@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 132
+6082 440023
     
Abdul Razak bin Zainoren abdulrazak@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 126
+6082 440023
     
Helen Jau helen@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 130
+6082 440023
     
Dacy anak Minus dacy@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 113
+6082 440023
     
Lya Shirlida binti Sapwan lyashirlida@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 131
+6082 440023
     
Sub’bha binti Jalia subbha@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 164
  +6082 440023
     
SEKSYEN PROGRAM DAN BANTUAN PENDIDIKAN
     
ELIZA FAZLIYATON BINTI ALIAS eliza@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 103
+6082 440023
     
Syaifulhizam bin Othman syaiful@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 173
+6082 440023
     
Mohamad Hafizi bin Talhah hafizi@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 118
+6082 440023
     
Muliza Azani binti Saruji muliza@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 127
+6082 440023
     
Mustafa Arif bin Kiphli mustafa@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 139
+6082 440023
     
SEKSYEN BAYARAN BALIK
     
HAZNETTA SARENAU HOWELL haznetta@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 102
+6082 440023
     
Syafina binti Abdul Rahman syafina@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 108
+6082 440023
     
Habsah binti Seman habsah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 107
+6082 440023
     
Sidek bin Bujang sidek@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 114
+6082 440023
     
Dayien Elfifa anak Abu dayien@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 134
+6082 440023
     
Mohd Khairuddin bin Norjali khairuddin@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 135
+6082 440023
     
SEKSYEN PENGURUSAN KHIDMAT KUALITI
     
WATSON CHUNGGAT LEORNARD DOO peter@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah  +6082 441686 samb. 204
+6082 440023
     
Marina binti Abang marina@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O)  +6082 441686 samb. 212
+6082 440023
     
Mathilda Joyce anak Maxwell @ Masuel matilda@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 289
+6082 440023
     
SEKSYEN PERUNDANGAN DAN PEMATUHAN
     
JOLLY BIN MARIKAN jolly@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 309
+6082 440035
     
Alina binti Vincent alina@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 340
+6082 440023
     
SEKSYEN AKAUN
     
EASMAWI RAZAK BIN MOHAMAD EASTERN easmawi@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 201
+6082 440023
     
Dayang Fazila binti Abang Fauzi fazila@yayasansarawak.org.my
Penolong Akauntan +6082 441686 samb. 207
+6082 440023
     
Hanrazic bin Jumastapha hanrazic@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 206
+6082 440023
     
Parseh bin Kahar parseh@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 217
+6082 440023
     
Mary Nona anak Simon Noew marynona@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 292
+6082 440023
     
Josephine Lim Chiew Ling josephine@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 286
+6082 440023
     
Cassandra anak Hapy cassandra@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 218
+6082 440023
     
Bethsheba Nassa anak Mattson Attang bethsheba@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 125
+6082 440023
     
Mohammad Nizam Awang Buang mohammadnizam@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 286
+6082 440023
     
Julia binti Meran julia@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 248
+6082 440023
     
Romaizah binti Abdul Rahman romaizah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 217
+6082 440023
     
SEKSYEN KOMUNIKASI KORPORAT
     
ABDULLAH BIN ABDUL GAFOR abdullah@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 313
+6082 440023
     
Siti Asfajarina binti Salleh sitiasfajarina@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 326
+6082 440023
     
Ahmad Jumadi bin Haji Sabang jumadi@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 328
@ Webmaster +6082 440023
     
Lizawati binti Brahim lizawati@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 199
+6082 440023
     
Kathy binti Omar kathy@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 199
+6082 440023
     
Andy Gray anak Simon andygray@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 320
+6082 440023
     
Dayang Halimah binti Awang Abidin halimah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 200
+6082 440023
     
Hildda binti Sarkawi hilda@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 100
+6082 440023
     
SEKSYEN PENGURUSAN PENGETAHUAN, PRESTASI DAN PERHUBUNGAN PELANGGAN
     
HAJIJAH BINTI MORSIDI hajijah@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 250
+6082 440023
     
Am Emyhisshamsuri bin Mohtar am@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 271
+6082 440023
     
Nur Hamizah binti Rakawi nurhamizah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 333
+6082 440023
     
Randy Alexon anak Rozaiman randyalexon@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 246
+6082 440023
     
SEKSYEN FASILITI DAN PENGANGKUTAN
     
MOHD FIKRI BIN MOHAMAD fikri@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 205
+6082 440023
     
Husni Sabirin bin Sarbini husnisabirin@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 210
+6082 440023
     
Shaharudin bin Seli shaharudin@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb.
+6082 440023
     
Awang Bashiron bin Awang Azmi awangbashiron@yayasansarawak.org.my
Pembantu Juruteknik +6082 441686 samb. 216
+6082 440023
     
Jamalludin bin Wen jamalludin@yayasansarawak.org.my
Pembantu Juruteknik +6082 441686 samb. 8041511
+6082 440023
     
Abdul Ghani bin Sarkawi abdulghani@yayasansarawak.org.my
Pembantu Juruteknik +6082 441686 samb. 8041511
+6082 440023
     
Ishak bin Hamden ishak@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +6082 441686 samb. 291
+6082 440023
     
Norzaini bin Morni norzaini@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +6082 441686 samb. 291
+6082 440023
     
Mohamad Zakaria bin Bakar zakaria@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +6082 441686 samb. 295
+6082 440023
     
Afif Azlan bin Ibrahim Jee afif@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +6082 441686 samb. 242
+6082 440023
     
Bill anak Tangui bill@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +6082 441686 samb. 242
+6082 440023
     
Mohamad Yusri bin Jusmail yusri@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +6082 441686 samb. 242
+6082 440023
     
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN PENGURUSAN SISTEM
     
MOHAMMAD FAISAL BIN JAFFAR faisal@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 317
@ Pegawai Teknologi Maklumat (CIO) +6082 440023
     
Hasyim Bin Baidawi hasyim@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengawai Tadbir +6082 441686 samb. 323
@ Information & Communications Technology Security Officer (ICTSO) +6082 440023
     
Abdul Ghafar bin Sahmat abdulghafar@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 324
+6082 440023
     
Hanisah binti Hadi hanisah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 324
+6082 440023
     
PEJABAT KUALA LUMPUR
     
MUHAMAD RAHMAN BIN SALLEHIN rahmansallehin@yayasansarawak.org.my
Ketua Pegawai +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Aspalela binti Awi aspalela@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Suhana binti Ahmad suhana@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Azira binti Omar azira@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Jamaludin bin Abdul Aziz jamaludin@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Awang Hapizan bin Awang Padil hapizan@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Taib bin Nawi taib@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
Salleh bin Hassan salleh@yayasansarawak.org.my
Pemandu Kenderaan Bermotor +603 4265 0619
+603 4266 1972
     
SEKSYEN AUDIT DAN PENGURUSAN RISIKO
     
SHAFIDA SAFIA BINTI MOBIL shafida@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 315
+6082 440023
     
Azalina binti Ali Omar azalina@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 318
+6082 440023
     
Zurina binti Haji Mohamad Ali zurina@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 331
+6082 440023
     
Khairul Aiman bin Gaffar khairulaiman@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 332
+6082 440023
     
SEKSYEN PELABURAN AM DAN SYARIKAT
     
ISMALLIA BIN BOHARI ismallia@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 316
+6082 440023
     
Nur Shermila binti Chebby nurshermila@yayasansarawak.org.my
Penolong Akauntan +6082 441686 samb. 330
+6082 440023
     
Ayu Hamsareeda binti Sariee ayu@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 319
+6082 440023
     
SEKSYEN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
     
ABANG AZRIANTO BIN ABANG BOHARI azrianto@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 293
+6082 440023
     
Michael Chua Kai Huat michael@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 241
+6082 440023
     
Norhayati binti Haji Same’on norhayati@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 213
+6082 440023
     
Norjanah binti Mohamad Julie norjanah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 215
+6082 440023
     
SEKSYEN PENGURUSAN HARTANAH DAN PROJEK
     
ZULFIQQAR FADHZELY BIN RANDY zulfiqqar@yayasansarawak.org.my
Penolong Pengarah +6082 441686 samb. 216
+6082 440023
     
Mohammad Ruzaini bin Raduan ruzaini@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 209
+6082 440023
     
Melati binti Bujang melati@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 253
+6082 440023
     
Jefri bin Fadillah jefri@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 283
+6082 440023
     
SEKSYEN PEROLEHAN DAN ASET
     
TEMAH BINTI IBRAHIM temah@yayasansarawak.org.my
Ketua Seksyen +6082 441686 samb. 202
+6082 440023
     
Veronica Nuie anak Junan veronica@yayasansarawak.org.my
Penolong Pegawai Tadbir +6082 441686 samb. 237
+6082 440023
     
Nurul Kartini Abdullah nurulkartini@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 298
+6082 440023
     
Hajah Hazlina binti Mohamad Azmi hazlina@yayasansarawak.org.my
Pegawai Khidmat Pelanggan (P/O) +6082 441686 samb. 222
+6082 440023
     
Jennifer Lim Siok Cheng jennifer@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 239
+6082 440023
     
Syaifariza binti Kamaruddin syaifariza@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 240
+6082 440023
     
RUMAH YAYASAN SARAWAK LONDON
     
HAJI KASUBI BIN HAJI BAKIR kasubi@yayasansarawak.org.my
Pegawai Kebajikan Pelajar +44 2088 300165
  +44 2088 300165
     
SEKSYEN PENTADBIRAN
     
Hardiyandi bin Hamdin @ Hamden hardiyandi@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir (P/O) +6082 441686 samb. 341
+6082 440023
     
Mohamad bin Haji Edan mohamad@yayasansarawak.org.my
Pembantu Operasi +6082 441686 samb. 241
+6082 440023
     
Faizal bin Aiee faizal@yayasansarawak.org.my
Pembantu Operasi +6082 441686 samb. 284
+6082 440023
     
Ismail bin Taha ismail@yayasansarawak.org.my
Pengawal Keselamatan +6082 441686 samb. 243
+6082 440023
     
Hasiah binti Untot hasiah@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 325/389
+6082 440035
     
Azizan bin Saperi azizan@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 252
+6082 440023
     
Zainuddin bin Haji Abu Bakar zainuddin@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 243
+6082 440023
     
Artica Sari binti Abdul Rahman articasari@yayasansarawak.org.my
Pembantu Awam +6082 441686 samb. 189/219
+6082 440023
     
TABUNG AMANAH BAKUN
     
ROMIO DING romio@yayasansarawak.org.my
Eksekutif +6082 441686 samb. 104
  +6082 440023
     
Saloma Batok saloma@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir Kanan +6082 441686 samb. 191
  +6082 440023
     
Catherine Pua Mei Ling catherinepua@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 175
  +6082 440023
     
Christine anak Kim Hin christine@yayasansarawak.org.my
Pembantu Tadbir +6082 441686 samb. 175
  +6082 440023
     
Zern Chong +6082 441686 samb. 175
Sukarelawan +6082 440023
     
TASKA TADIKA YAYASANKU SAYANG
     
SITI NOORLIS BINTI HASSAN sitinoorlis@yayasansarawak.org.my
Guru Besar +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
Zaneeny binti Abu zaneeny@yayasansarawak.org.my
Guru +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
Norfazila binti Dorani norfazila@yayasansarawak.org.my
Guru +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
Husnazirah binti Rashidi husnazirah@yayasansarawak.org.my
Guru +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
Maryani binti Dawi maryani@yayasansarawak.org.my
Guru +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
Nazirah binti Daud nazirah@yayasansarawak.org.my
Guru +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
Raja Norhazneen binti Raja Hairul Zamir rajanorhazneen@yayasansarawak.org.my
Pembantu Penyediaan Makanan +6082 441686 samb. 208
+6082 440023
     
KOPERASI YAYASAN SARAWAK BERHAD (KOYASA)
     
Nur Hidayati binti Sofian koperasiyayasansarawak@gmail.com
Pegawai Koperasi +6082 441686 samb. 245
+6082 440023
     

 

 
Bahasa Malaysia English


 

Web Mudah Alih Yayasan Sarawak

aplikasi talikhidmat QR code

additional

iso
yes
   
         
         
   
Laman Utama | Hubungi Kami | Peta Laman
< Balik     ^ Ke Atas
   
 
Copyright & Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Site Requirements

© Yayasan Sarawak

Yayasan Sarawak, Wisma Adenan,
Jalan Sultan Tengah, Petra Jaya, 93050 Kuching, Sarawak, MALAYSIA.
 
Kemaskini Terakhir: 14 September 2018 11:32:19
65895378 since 6 Jun 2009

Projek Gemilang   star