edge
 
Bahasa: melayuenglish    Saiz Huruf: reduce reset font increase rssrss
  Pelajar IPT wajib memohon pinjaman PTPTN dahulu. Sekiranya permohonan ditolak, maka anda layak memohon Skim Pinjaman Pelajaran Yayasan Sarawak.
edge
   

Direktori Warga Kerja

PEJABAT PENGARAH
   
HAJI AZMI BIN HAJI BUJANG
Pengarah VU7
+6082 441686 samb. 302
+6082 440035
azmihb@yayasansarawak.org.my
   
Hajah Hamsiah binti Haji Mustajir
Setiausaha Pejabat N30
+6082 441686 samb. 303
+6082 440035
hamsiah@yayasansarawak.org.my
   
Mahathir bin Mohammad
Pegawai Khas N29
+6082 441686 samb. 302
+6082 440035
mahathir@yayasansarawak.org.my
   
PEJABAT TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT KORPORAT DAN KEWANGAN)
   
MERSAL BIN ABANG ROSLI
Timbalan Pengarah N54
+6082 441686 samb. 307
+6082 440035
mersal@yayasansarawak.org.my
   
Marini binti Bujang
Setiausaha Pejabat N29
+6082 441686 samb. 305
+6082 440035
marini@yayasansarawak.org.my
   
PEJABAT TIMBALAN PENGARAH (KHIDMAT BANTUAN PENDIDIKAN)
   
ELLEN @ MANIUM ANAK ENGANG
Timbalan Pengarah N54
+6082 441686 samb. 308
+6082 440035
ellen@yayasansarawak.org.my
   
Carolina Natalia anak Niyed
Pembantu Setiausaha Pejabat N19
+6082 441686 samb. 306
+6082 440035
carolina@yayasansarawak.org.my
   
BAHAGIAN PEMBANGUNAN ORGANISASI & STRATEGI
   
MOHAMAD ADZLIE BIN IBRAHIM
Ketua Penolong Pengarah N48
+6082 441686 samb. 312
+6082 440035
adzlie@yayasansarawak.org.my
   
BAHAGIAN PERKHIDMATAN KORPORAT & OPERASI
   
SURYANI BINTI ABDUL HAMID
Ketua Penolong Pengarah N48
+6082 441686 samb. 311
+6082 440035
suryani@yayasansarawak.org.my
   
BAHAGIAN BIASISWA
   
ZAMAHARI BIN HAJI SAIDI
Ketua Penolong Pengarah N48
+6082 441686 samb. 310
+6082 440035
zamahari@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN KHIDMAT KUALITI
   
PETER CHUNGGAT LEORNARD DOO
Penolong Pengarah N41/44
+6082 441686 samb. 205
+6082 440023
peter@yayasansarawak.org.my
   
Marina binti Abang
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb.
+6082 440023
marina@yayasansarawak.org.my
   
Mathilda Joyce anak Maxwell @ Masuel
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 271
+6082 440023
matilda@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PERUNDANGAN DAN PEMATUHAN
   
JOLLY BIN MARIKAN
Penolong Pengarah N41/44
+6082 441686 samb. 309
+6082 440035
jolly@yayasansarawak.org.my
   
Melati binti Bujang
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 357
+6082 440035
melati@yayasansarawak.org.my
   
Alina binti Vincent
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 340
+6082 440023
alina@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN AKAUN
   
EASMAWI RAZAK BIN MOHAMAD EASTERN
Penolong Pengarah N41/44
+6082 441686 samb. 201
+6082 440023
easmawi@yayasansarawak.org.my
   
Dayang Fazila binti Abang Fauzi
Penolong Akauntan W29
+6082 441686 samb. 207
+6082 440023
fazila@yayasansarawak.org.my
   
Hanrazic bin Jumastapha
Eksekutif (MPS)
+6082 441686 samb. 206
+6082 440023
hanrazic@yayasansarawak.org.my
   
Mary Nona anak Simon Noew
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 292
+6082 440023
marynona@yayasansarawak.org.my
   
Josephine Lim Chiew Ling
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 286
+6082 440023
josephine@yayasansarawak.org.my
   
Cassandra anak Hapy
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 218
+6082 440023
cassandra@yayasansarawak.org.my
   
Bethsheba Nassa anak Mattson Attang
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 125
+6082 440023
bethsheba@yayasansarawak.org.my
   
Julia binti Meran
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 248
+6082 440023
julia@yayasansarawak.org.my
   
Romaizah binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 217
+6082 440023
romaizah@yayasansarawak.org.my
   
Nursyafiqah binti Mohammad Razali
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 125
+6082 440023
nursyafiqah@yayasansarawak.org.my
   
Ayu Hamsareeda binti Sariee
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 290
+6082 440023
ayu@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN KOMUNIKASI KORPORAT
   
ABDULLAH BIN ABDUL GAFOR
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 313
+6082 440023
abdullah@yayasansarawak.org.my
   
Siti Asfajarina binti Salleh
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 326
+6082 440023
sitiasfajarina@yayasansarawak.org.my
   
Ahmad Jumadi bin Haji Sabang
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
@ Webmaster
+6082 441686 samb. 328
+6082 440023
jumadi@yayasansarawak.org.my
   
Lizawati binti Brahim
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 199
+6082 440023
lizawati@yayasansarawak.org.my
   
Kathy binti Omar
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 199
+6082 440023
kathy@yayasansarawak.org.my
   
Andy Gray anak Simon
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 320
+6082 440023
andygray@yayasansarawak.org.my
   
Dayang Halimah binti Awang Abidin
Pembantu Awam H11
+6082 441686 samb. 200
+6082 440023
halimah@yayasansarawak.org.my
   
Hildda binti Sarkawi
Operator Telefon
+6082 441686 samb. 100
+6082 440023
hilda@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN PRESTASI DAN PENGETAHUAN
   
ELIZA FAZLIYATON BINTI ALIAS
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 250
+6082 440023
eliza@yayasansarawak.org.my
   
Jennifer Lim Siok Cheng
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 117
+6082 440023
jennifer@yayasansarawak.org.my
   
Randy Alexon anak Rozaiman
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 246
+6082 440023
randyalexon@yayasansarawak.org.my
   
Mustafa Arif bin Kiphli
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 271
+6082 440023
mustafa@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN BANTUAN DAN PROGRAM
   
HAJIJAH BINTI MORSIDI
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 103
+6082 440023
hajijah@yayasansarawak.org.my
   
Veronica Nuie anak Junan
Eksekutif (MPS)
+6082 441686 samb. 139
+6082 440023
veronica@yayasansarawak.org.my
   
Syaifulhizam bin Othman
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 173
+6082 440023
syaifulhizam@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN KEMUDAHAN DAN KENDERAAN
   
MOHD FIKRI BIN MOHAMAD
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 205
+6082 440023
fikri@yayasansarawak.org.my
   
Husni Sabirin bin Sarbini
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 210
+6082 440023
husnisabirin@yayasansarawak.org.my
   
Shaharudin bin Seli
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 443687
+6082 440023
shaharudin@yayasansarawak.org.my
   
Awang Bashiron bin Awang Azmi
Pembantu Teknikal
+6082 441686 samb. 216
+6082 440023
awangbashiron@yayasansarawak.org.my
   
Jamaludin bin Wen
Pembantu Teknikal
+6082 443687
+6082 440023
jamaludin@yayasansarawak.org.my
   
Abdul Ghani bin Sarkawi
Pembantu Teknikal
+6082 443687
+6082 440023
abdulghani@yayasansarawak.org.my
   
Ishak bin Hamden
Pemandu Kenderaan H11
+6082 441686 samb. 291
+6082 440023
ishak@yayasansarawak.org.my
   
Norzaini bin Morni
Pemandu Kenderaan H11
+6082 441686 samb. 291
+6082 440023
norzaini@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Zakaria bin Bakar
Pemandu Kenderaan H11
+6082 441686 samb. 295
+6082 440023
zakaria@yayasansarawak.org.my
   
Afif Azlan bin Ibrahim Jee
Pemandu Kenderaan H11
+6082 441686 samb. 242
+6082 440023
afif@yayasansarawak.org.my
   
Bill anak Tangui
Pemandu Kenderaan H11
+6082 441686 samb. 242
+6082 440023
bill@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Yusri bin Jusmail
Pemandu Kenderaan R3
+6082 441686 samb. 242
+6082 440023
yusri@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN TEKNOLOGI MAKLUMAT DAN PENGURUSAN SISTEM
   
MOHAMMAD FAISAL BIN JAFFAR
Penolong Pengarah N41
@ Pegawai Teknologi Maklumat (CIO)
+6082 441686 samb. 317
+6082 440023
faisal@yayasansarawak.org.my
   
Hasyim bin Baidawi
Pengatur Program Komputer F29
@ Pegawai Keselamatan ICT (ICTSO)
+6082 441686 samb. 323
+6082 440023
hasyim@yayasansarawak.org.my
   
Abdul Ghafar bin Sahmat
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 324
+6082 440023
abdulghafar@yayasansarawak.org.my
   
Hanisah binti Hadi
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 324
+6082 440023
hanisah@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PEMBIAYAAN PENDIDIKAN
   
YANTISKA BIN MAHMUD
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 101
+6082 440023
yantiska@yayasansarawak.org.my
   
Nur Akmarina binti Mohamad Ali
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 106
+6082 440023
nurakmarina@yayasansarawak.org.my
   
Nola anak Jimat
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 112
+6082 440023
nola@yayasansarawak.org.my
   
Abdul Razak bin Zainoren
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 126
+6082 440023
abdulrazak@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Nizam bin Sibo
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 132
+6082 440023
mohamadnizam@yayasansarawak.org.my
   
Helen Jau
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 130
+6082 440023
helen@yayasansarawak.org.my
   
Dacy anak Minus
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 113
+6082 440023
dacy@yayasansarawak.org.my
   
Rowyna Blair anak Rogers
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 164
+6082 440023
rowynablair@yayasansarawak.org.my
   
Lya Shirlida binti Sapwan
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 131
+6082 440023
lyashirlida@yayasansarawak.org.my
   
PEJABAT KUALA LUMPUR
   
MUHAMAD RAHMAN BIN SALLEHIN
Ketua Pegawai N41
+603 4265 0619
+603 4266 1972
rahmansallehin@yayasansarawak.org.my
   
Aspalela binti Awi
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+603 4265 0619
+603 4266 1972
aspalela@yayasansarawak.org.my
   
Suhana binti Ahmad
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+603 4265 0619
+603 4266 1972
suhana@yayasansarawak.org.my
   
Azira binti Omar
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+603 4265 0619
+603 4266 1972
azira@yayasansarawak.org.my
   
Jamaludin bin Abdul Aziz
Pembantu Awam H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
jamaludin@yayasansarawak.org.my
   
Awang Hapizan bin Awang Padil
Pembantu Awam H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
hapizan@yayasansarawak.org.my
   
Taib bin Nawi
Pembantu Awam H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
taib@yayasansarawak.org.my
   
Salleh bin Hassan
Pemandu Kenderaan H11
+603 4265 0619
+603 4266 1972
salleh@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN AUDIT DAN PENGURUSAN RISIKO
   
SHAFIDA SAFIA BINTI MOBIL
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 315
+6082 440023
shafida@yayasansarawak.org.my
   
Azalina binti Ali Omar
Penolong Pegawai Tadbir
+6082 441686 samb. 318
+6082 440023
azalinan@yayasansarawak.org.my
   
Zurina binti Haji Mohamad Ali
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 331
+6082 440023
zurina@yayasansarawak.org.my
   
Khairul Aiman bin Gaffar
Pembantu Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 332
+6082 440023
khairulaiman@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PELABURAN AM DAN SYARIKAT
   
HAZNETTA SARENAU HOWELL
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 316
+6082 440023
haznetta@yayasansarawak.org.my
   
Nur Shermila binti Chebby
Penolong Akauntan W29
+6082 441686 samb. 330
+6082 440023
nurshermila@yayasansarawak.org.my
   
Michael Chua Kai Huat
Pembantu Tadbir (P/O) N22
+6082 441686 samb. 319
+6082 440023
michael@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN SUMBER MANUSIA
   
ABANG AZRIANTO BIN ABANG BOHARI
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 293
+6082 440023
azrianto@yayasansarawak.org.my
   
Norhayati binti Haji Same'on
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 213
+6082 440023
norhayati@yayasansarawak.org.my
   
Norjanah binti Mohamad Julie
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 215
+6082 440023
norjanah@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN HARTANAH DAN PROJEK
   
ZULFIQQAR FADHZELY BIN RANDY
Penolong Pengarah N41
+6082 441686 samb. 314
+6082 440023
zulfiqqar@yayasansarawak.org.my
   
Mohammad Ruzaini bin Raduan
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 329
+6082 440023
ruzaini@yayasansarawak.org.my
   
Parseh bin Kahar
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 336
+6082 440023
parseh@yayasansarawak.org.my
   
Jefri bin Fadillah
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 321
+6082 440023
jefri@yayasansarawak.org.my
   
Rebi bin Sahari
Pembantu Operasi N14
+6082 441686 samb. 331
+6082 440023
rebi@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN BAYARAN BALIK
   
ISMALLIA BIN BOHARI
Penolong Pengarah W41
+6082 441686 samb. 102
+6082 440023
ismallia@yayasansarawak.org.my
   
Syafina binti Abdul Rahman
Penolong Pegawai Tadbir N29
+6082 441686 samb. 108
+6082 440023
syafina@yayasansarawak.org.my
   
Habsah binti Seman
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 107
+6082 440023
habsah@yayasansarawak.org.my
   
Sidik bin Bujang
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 135
+6082 440023
sidek@yayasansarawak.org.my
   
Dayien Elfifa anak Abu
Pembantu Tadbir
+6082 441686 samb. 134
+6082 440023
dayien@yayasansarawak.org.my
   
Dayang Effa Fazira binti Awang Yakub
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 115
+6082 440023
   
Sub'bha binti Jalia
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 137
+6082 440023
   
Mohd Khairuddin bin Norjali
Petugas Khas
+6082 441686 samb. 135
+6082 440023
   
SEKSYEN ASET DAN PEROLEHAN
   
TEMAH BINTI IBRAHIM
Ketua Seksyen N32
+6082 441686 samb. 202
+6082 440023
temah@yayasansarawak.org.my
   
Vivian Rina anak Jubang
Junior Eksekutif (MPS)
+6082 441686 samb. 237
+6082 440023
vivian@yayasansarawak.org.my
   
Nurul Kartini Abdullah
Pembantu Tadbir (P/O) N17/22
+6082 441686 samb. 298
+6082 440023
nurulkartini@yayasansarawak.org.my
   
Hajah Hazlina binti Mohamad Azmi
Pegawai Khidmat Pelanggan (P/O) N19
+6082 441686 samb. 214
+6082 440023
hazlina@yayasansarawak.org.my
   
Denner anak Ata
Pegawai Khidmat Pelanggan (P/O) N19
+6082 441686 samb. 240
+6082 440023
denner@yayasansarawak.org.my
   
Syaifariza binti Kamaruddin
Petugas Khas (MPS)
+6082 441686 samb. 199
+6082 440023
syaifariza@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN BIASISWA
   
RATNASARI BINTI MANSOR
Ketua Seksyen W32
+6082 441686 samb. 105
+6082 440023
ratna@yayasansarawak.org.my
   
Muhammad Azranee bin Sapian
Junior Eksekutif (MPS)
+6082 441686 samb. 168
+6082 440023
azranee@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad Hafizi bin Talhah
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 171
+6082 440023
hafizi@yayasansarawak.org.my
   
Mohammad Nizam Awang Buang
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 170
+6082 440023
mohammadnizam@yayasansarawak.org.my
   
Muliza Azani binti Saruji
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 160
+6082 440023
muliza@yayasansarawak.org.my
   
Diyana binti Suni
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 168
+6082 440023
diyana@yayasansarawak.org.my
   
TABUNG AMANAH BAKUN
   
ROMIO DING
Pegawai Tadbir N41
+6082 441686 samb. 104
+6082 440023
romio@yayasansarawak.org.my
   
Saloma Batok
Pembantu Tadbir N26
+6082 441686 samb. 191
+6082 440023
saloma@yayasansarawak.org.my
   
Catherine Pua Mei Ling
Pembantu Tadbir N22
+6082 441686 samb. 175
+6082 440023
catherinepua@yayasansarawak.org.my
   
Christine anak Kim Hin
Pembantu Tadbir N19
+6082 441686 samb. 175
+6082 440023
christine@yayasansarawak.org.my
   
Zern Chong
Sukarelawan
+6082 441686 samb. 175
+6082 440023
   
SARAWAK FOUNDATION HOUSE, LONDON
   
HAJI KASUBI BIN BAKIR
Pegawai Kebajikan Pelajar
+44 2088 300165
+44 2088 300165
kasubi@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENGURUSAN PERHUBUNGAN PELANGGAN
   
Am Emyhisshamsuri bin Mohtar
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 388
+6082 440023
am@yayasansarawak.org.my
   
Nur Hamizah binti Rakawi
Penolong Pegawai Tadbir (MPS)
+6082 441686 samb. 333
+6082 440023
nurhamizah@yayasansarawak.org.my
   
SEKSYEN PENTADBIRAN AM
   
Hardiyandi bin Hamdin @ Hamden
Pembantu Tadbir (P/O) N19
+6082 441686 samb. 341
+6082 440023
hardiyandi@yayasansarawak.org.my
   
Mohamad bin Haji Edan
Pembantu Operasi N11
+6082 441686 samb. 241
+6082 440023
mohamad@yayasansarawak.org.my
   
Faizal bin Aiee
Pembantu Operasi N11
+6082 441686 samb. 284
+6082 440023
faizal@yayasansarawak.org.my
   
Ismail bin Taha
Pengawal Keselamatan KP11
+6082 441686 samb. 241
+6082 440023
ismail@yayasansarawak.org.my
   
Hasiah binti Untot
Pembantu Awam H11
+6082 441686 samb. 325/389
+6082 440035
hasiah@yayasansarawak.org.my
   
Azizan bin Saperi
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 252
+6082 440023
azizan@yayasansarawak.org.my
   
Zainuddin bin Haji Abu Bakar
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 243
+6082 440023
zainuddin@yayasansarawak.org.my
   
Artica Sari binti Abdul Rahman
Pembantu Awam (MPS)
+6082 441686 samb. 189/219
+6082 440023
articasari@yayasansarawak.org.my
   
TASKA TADIKA YAYASANKU SAYANG
   
SITI NOORLIS BINTI HASSAN
Guru Besar Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
sitinoorlis@yayasansarawak.org.my
   
Zaneeny binti Abu
Guru Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
zaneeny@yayasansarawak.org.my
   
Norfazila binti Dorani
Guru Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
norfazila@yayasansarawak.org.my
   
Husnazirah binti Rashidi
Guru Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
husnazirah@yayasansarawak.org.my
   
Maryani binti Dawi
Guru Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
maryani@yayasansarawak.org.my
   
Nazirah binti Daud
Guru Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
nazirah@yayasansarawak.org.my
   
Raja Norhazneen binti Raja Hairul Zamir
Pembantu Sajian Taska/Tadika
+6082 441686 samb. 208
+6082 440023
rajanorhazneen@yayasansarawak.org.my
   
KOPERASI YAYASAN SARAWAK BERHAD (KOYASA)
   
Shahbandi bin Abdillah
Pegawai Koperasi
+6082 441686 samb. 245
+6082 440023
koperasiyayasansarawak@gmail.com
   

 

 
Bahasa Malaysia English


 

paybil mobile web

aplikasi talikhidmat QR code

additional

iso
yes
   
         
         
   
Laman Utama | Hubungi Kami | Peta Laman
< Balik     ^ Ke Atas
   
 
Copyright & Disclaimer | Privacy Policy | Terms & Conditions | Site Requirements

© Yayasan Sarawak

Yayasan Sarawak, Wisma Adenan,
Jalan Sultan Tengah, Petra Jaya, 93050 Kuching, Sarawak, MALAYSIA.
 
Kemaskini Terakhir: 20 September 2017 10:18:00
55688523 since 6 Jun 2009

Projek Gemilang   star